Suplování:   Středa 16.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.1.2019 (10:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

7.B

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

M

 

(9)

navíc

Brantlová Ludmila

 
 

1.hod

M

MA

 

odpadá

 

(ToZd)

 

3.hod

Cj

 

(9)

supluje

Brantlová Ludmila

(ToZd)

 

4.hod

Pr

 

(9)

supluje

Brantlová Ludmila

(ToZd)

 

5.hod

M

MB

 

odpadá

 

(ToZd)

3.A

1.hod

Cj

 

(35)

navíc

Hlavatá Eva

 
 

1.hod

Cj

ČjA

 

odpadá

 

(HlEv)

 

4.hod

Hv

 

(35)

supluje

Hlomová Simona

(HlEv)

 

5.hod

Aj1

AjA

(13)

spojí

Koláčková Marta

(RoMi)

 

6.hod

Cj

ČjB

 

odpadá

 

(HlEv)

3.B

5.hod

Cj

ČjB

(30)

přesun <<

Řezáčová Jana

z 6.hod

 

5.hod

Hv

   

odpadá

 

(HlEv)

 

6.hod

Cj

ČjB

 

přesun >>

 

na 5.hod

4.A

4.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

 

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(SeJa)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(SeJa)

4.B

1.hod

Cj

 

(K110)

supluje

Kubernátová Jaroslava

(SeJa)

 

2.hod

M

 

(K110)

supluje

Hubená Stanislava

(SeJa)

 

3.hod

Pří

 

(K110)

supluje

Kováříková Hana

(SeJa)

 

4.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

4.C

4.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

5.A

3.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

5.B

1.hod

Cj

 

(K218)

přesun <<

Honzíková Irena

z 5.hod

 

1.hod

Tv

   

odpadá

 

(VyOt)

 

2.hod

ČaSp

 

(K218)

přesun <<

Popelíková Zdeňka

z 14.1. (Po) 4.hod

 

2.hod

Tv

   

odpadá

 

(VyOt)

 

3.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

 

5.hod

Cj

   

přesun >>

 

na 1.hod

5.C

3.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

6.A

1.hod

Cj

 

(P314)

výměna <<

Andrlová Hana

z 17.1. (Čt) 2.hod

 

1.hod

Z

   

výměna >>

 

na 17.1. (Čt) 2.hod

 

2.hod

Aj1

AjB

(P313)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

 

5.hod

Tv

TVD

 

odpadá

 

(KaKr)

 

5.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

6.hod

Tv

TVD

 

odpadá

 

(KaKr)

 

6.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

6.B

1.hod

Pp

 

(P208)

přesun <<

Jandová Jana

z 6.hod

 

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(KrLu)

 

2.hod

Aj1

AjB

(P313)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

 

3.hod

Cj

 

(P213)

přesun <<

Andrlová Hana

z 17.1. (Čt) 3.hod

 

3.hod

Tv

TVD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

3.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

4.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Vondrušová Alena

z 17.1. (Čt) 8.hod

 

4.hod

Tv

TVD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

4.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

6.hod

Pp

   

přesun >>

 

na 1.hod

6.C

2.hod

Aj1

AjB

(P313)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

7.A

8.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

 

8.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

9.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

 

9.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

7.B

0.- 9. hod Lyžařský výcvik

7.C

3.hod

Z

 

(P319)

přesun <<

Brůhová Eva

z 6.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(KrLu)

 

6.hod

Z

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

8.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

 

8.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

9.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

 

9.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

8.B

2.hod

M

 

(P124)

supluje

Andrlová Hana

(KrLu)

8.C

4.hod

M

 

(P314)

supluje

Popelíková Zdeňka

(KrLu)

 

6.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 15.1. (Út) 1.hod

 

8.hod

VO

   

přesun >>

 

na 15.1. (Út) 3.hod

 

9.hod

VO

   

přesun >>

 

na 15.1. (Út) 4.hod

9.A

1.hod

Ch

 

(P308)

přesun <<

Hubená Stanislava

z 17.1. (Čt) 6.hod

 

1.hod

Pp

   

odpadá

 

(ŠeVá)

9.B

6.hod

VO

   

přesun >>

 

na 17.1. (Čt) 1.hod

9.C

6.hod

Nj2

   

přesun >>

 

na 15.1. (Út) 2.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.1.2019 (10:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

7.B

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

2.hod

Tv

 

(Tv3)

supluje

Vyskočilová Jana

(KaKr)

3.A

1.hod

Tv

 

(Tv3)

supluje

Hlavatá Eva

(KaKr)

4.B

3.hod

Tv

 

(Tv1)

supluje

Sazama Jan

(KaKr)

 

4.hod

Tv

 

(Tv1)

supluje

Sazama Jan

(KaKr)

6.A

1.hod

Aj1

AjB

(P213)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

 

2.hod

Z

 

(P210)

výměna <<

Pšajdlová Hana

z 16.1. (St) 1.hod

 

2.hod

Cj

   

výměna >>

 

na 16.1. (St) 1.hod

 

4.hod

VO

 

(P212)

navíc

Popelíková Zdeňka

 
 

4.hod

Vth

   

odpadá

 

(AnHa)

 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(KrLu)

6.B

1.hod

Aj1

AjB

(P213)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

 

3.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Vondrušová Alena

z 7.hod

 

3.hod

Cj

   

přesun >>

 

na 16.1. (St) 3.hod

 

7.hod

Vtv

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

8.hod

Vtv

   

přesun >>

 

na 16.1. (St) 4.hod

6.C

1.hod

Aj1

AjB

(P213)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

 

2.hod

Info

 

(P223)

přesun <<

Špičák Václav

z 22.1. (Út) 9.hod

 

2.hod

Fy

   

odpadá

 

(KrLu)

 

5.hod

Vtv

   

odpadá

 

(DrVě)

 

6.hod

Vtv

   

odpadá

 

(DrVě)

7.B

0.- 9. hod Lyžařský výcvik

7.C

2.hod

VO

 

(P135)

přesun <<

Popelíková Zdeňka

z 6.hod

 

2.hod

Info

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

3.hod

Fy

 

(P208)

navíc

Kollrossová Veronika

 
 

3.hod

D

   

odpadá

 

(NoYv)

 

4.hod

Aj1

AjA

(P314)

spojí

Koláčková Marta

(RoMi)

 

5.hod

Info

 

(P223)

přesun <<

Denk Karel

z 2.hod

 

5.hod

VZ

   

odpadá

 

(KaKr)

 

6.hod

VO

   

přesun >>

 

na 2.hod

8.A

3.hod

Aj1

AjA

(P135)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(RoMi)

 

4.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Vondrušová Alena

z 21.1. (Po) 6.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(NoYv)

 

6.hod

Mech

MecA

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

7.hod

Mech

MecA

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

8.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

9.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

8.B

1.hod

M

 

(P212)

supluje

Jandová Jana

(KrLu)

 

2.hod

Fy

 

(P311)

navíc

Kollrossová Veronika

 
 

2.hod

D

   

odpadá

 

(NoYv)

 

3.hod

Aj1

AjA

(P135)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(RoMi)

 

6.hod

Mech

MecA

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

7.hod

Mech

MecA

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

8.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

9.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

8.C

3.hod

Aj1

AjA

(P135)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(RoMi)

 

4.hod

M

 

(P313)

supluje

Hubená Stanislava

(KrLu)

 

6.hod

Mech

MecA

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

7.hod

Mech

MecA

 

odpadá

 

(ZaPe)

9.A

3.hod

VO

 

(P212)

přesun <<

Popelíková Zdeňka

z 21.1. (Po) 8.hod

 

3.hod

Fy

   

odpadá

 

(KrLu)

 

4.hod

Aj1

 

(P135)

přesun <<

Kubernátová Jaroslava

z 14.1. (Po) 6.hod

 

4.hod

Vtv

   

odpadá

 

(DrVě)

 

6.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 16.1. (St) 1.hod

 

7.hod

KvAj

KvAj

(P122)

přesun <<

Havlíčková Marcela

z 9.hod

 

7.hod

KvNj

KvNj

(P313)

přesun <<

Luňáčková Věra

z 9.hod

 

7.hod

PsM

PsM

(P319)

přesun <<

Brůhová Eva

z 9.hod

 

8.hod

Mech

MecC

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

9.hod

KvAj

KvAj

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

KvNj

KvNj

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

Mech

MecC

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

9.hod

PsM

PsM

 

přesun >>

 

na 7.hod

9.B

1.hod

VO

 

(P122)

přesun <<

Popelíková Zdeňka

z 16.1. (St) 6.hod

 

1.hod

Pp

   

odpadá

 

(ŠeVá)

 

2.hod

M

 

(P124)

navíc

Flaksová Zuzana

 
 

2.hod

Aj1

   

odpadá

 

(RoMi)

 

5.hod

D

 

(P212)

přesun <<

Böhmová Pavla

z 6.hod

 

5.hod

Vth

   

odpadá

 

(AnHa)

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

KvAj

KvAj

(P122)

přesun <<

Havlíčková Marcela

z 9.hod

 

7.hod

KvNj

KvNj

(P313)

přesun <<

Luňáčková Věra

z 9.hod

 

7.hod

PsM

PsM

(P319)

přesun <<

Brůhová Eva

z 9.hod

 

8.hod

Mech

MecC

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

9.hod

KvAj

KvAj

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

KvNj

KvNj

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

Mech

MecC

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

9.hod

PsM

PsM

 

přesun >>

 

na 7.hod

9.C

2.hod

Cj

 

(P122)

přesun <<

Havlíčková Marcela

z 5.hod

 

2.hod

Pp

   

odpadá

 

(ŠeVá)

 

5.hod

Aj1

 

(P213)

přesun <<

Havlíčková Marcela

z 14.1. (Po) 6.hod

 

5.hod

Cj

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

Vth

   

odpadá

 

(AnHa)

 

7.hod

KvAj

KvAj

(P122)

přesun <<

Havlíčková Marcela

z 9.hod

 

7.hod

KvNj

KvNj

(P313)

přesun <<

Luňáčková Věra

z 9.hod

 

7.hod

PsM

PsM

(P319)

přesun <<

Brůhová Eva

z 9.hod

 

8.hod

Mech

MecC

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

9.hod

KvAj

KvAj

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

KvNj

KvNj

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

Mech

MecC

 

odpadá

 

(ZaPe)

 

9.hod

PsM

PsM

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

 

Suplování:   Pátek 18.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.1.2019 (10:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

7.B

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

9.C

         

VA

VA

     

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

4.hod

Cj

 

(32)

supluje

Řezáčová Jana

(BeHa)

2.A

2.hod

Tv

 

(Tv3)

supluje

Sazama Jan

(KaKr)

2.C

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(KaKr)

3.A

3.hod

Vv

 

(35)

přesun <<

Hlavatá Eva

z 5.hod

 

3.hod

Aj1

AjB

 

odpadá

 

(KoMa)

 

3.hod

Aj1

AjA

 

odpadá

 

(RoMi)

 

5.hod

Vv

   

přesun >>

 

na 3.hod

4.A

4.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

 

4.hod

Aj1

AjD

(K111)

spojí

Havlíčková Marcela

(KoMa)

4.B

4.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

 

4.hod

Aj1

AjD

(K111)

spojí

Havlíčková Marcela

(KoMa)

4.C

4.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

 

4.hod

Aj1

AjD

(K111)

spojí

Havlíčková Marcela

(KoMa)

5.A

5.hod

Aj1

AjB

(K218)

supluje

Kollrossová Veronika

(RoMi)

 

5.hod

Aj1

AjD

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(KoMa)

5.B

5.hod

Aj1

AjB

(K218)

supluje

Kollrossová Veronika

(RoMi)

 

5.hod

Aj1

AjD

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(KoMa)

5.C

5.hod

Aj1

AjB

(K218)

supluje

Kollrossová Veronika

(RoMi)

 

5.hod

Aj1

AjD

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(KoMa)

6.A

1.hod

M

 

(P311)

navíc

Hubená Stanislava

 
 

1.hod

M

MA

 

odpadá

 

(HuSt)

 

4.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Drahorádová Věra

z 15.1. (Út) 8.hod

 

4.hod

Info

   

odpadá

 

(KaKr)

 

6.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Drahorádová Věra

z 15.1. (Út) 9.hod

 

6.hod

M

MB

 

odpadá

 

(HuSt)

6.B

4.hod

Info

 

(P223)

přesun <<

Špičák Václav

z 22.1. (Út) 8.hod

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(KrLu)

6.C

5.hod

Info

 

(P223)

přesun <<

Špičák Václav

z 15.1. (Út) 9.hod

 

5.hod

D

   

přesun >>

 

na 14.1. (Po) 2.hod

7.A

2.hod

Aj1

AjA

(P213)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(KoMa)

7.B

0.- 9. hod Lyžařský výcvik

7.C

1.hod

Pp

 

(P308)

přesun <<

Jandová Jana

z 21.1. (Po) 6.hod

 

1.hod

M

   

odpadá

 

(KrLu)

 

6.hod

Aj1

AjA

 

odpadá

 

(RoMi)

 

6.hod

Aj1

AjB

 

odpadá

 

(KoMa)

8.B

5.hod

M

   

odpadá

 

(KrLu)

8.C

3.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Vondrušová Alena

z 21.1. (Po) 9.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(KrLu)

 

5.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Vondrušová Alena

z 21.1. (Po) 8.hod

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(HuSt)

9.A

2.hod

VO

 

(P122)

přesun <<

Popelíková Zdeňka

z 14.1. (Po) 8.hod

 

2.hod

Pp

   

odpadá

 

(ŠeVá)

 

5.hod

Tv

TVDB

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

5.hod

Tv

TVHA

 

odpadá

 

(VyOt)

 

6.hod

Tv

TVDB

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

6.hod

Tv

TVHA

 

odpadá

 

(VyOt)

9.B

5.hod

Tv

TVDB

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

5.hod

Tv

TVHA

 

odpadá

 

(VyOt)

 

6.hod

Tv

TVDB

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

6.hod

Tv

TVHA

 

odpadá

 

(VyOt)

9.C

2.hod

Vth

 

(K201)

navíc

Andrlová Hana

 
 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(VyOt)

 

5., 6. hod Vzdělávací akce

 

 

Suplování:   Pondělí 21.1.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 16.1.2019 (10:34)

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

3.hod

Aj1

AjA

(30)

spojí

Koláčková Marta

(RoMi)

4.A

1.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

4.B

1.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

4.C

1.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

5.A

2.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

5.B

2.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

5.C

2.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

6.A

5.hod

Aj1

AjB

(P122)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(RoMi)

6.B

5.hod

Aj1

AjB

(P122)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(RoMi)

6.C

5.hod

Aj1

AjB

(P122)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(RoMi)

7.C

6.hod

Pp

   

přesun >>

 

na 18.1. (Pá) 1.hod

8.A

4.hod

Aj1

AjA

(P213)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

 

6.hod

Vtv

   

přesun >>

 

na 17.1. (Čt) 4.hod

8.B

4.hod

Aj1

AjA

(P213)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

8.C

4.hod

Aj1

AjA

(P213)

spojí

Havlíčková Marcela

(RoMi)

 

8.hod

Vtv

   

přesun >>

 

na 18.1. (Pá) 5.hod

 

9.hod

Vtv

   

přesun >>

 

na 18.1. (Pá) 3.hod

9.A

8.hod

VO

   

přesun >>

 

na 17.1. (Čt) 3.hod

9.B

6.hod

Aj1

   

odpadá

 

(RoMi)

 

Zpracováno v systému Bakaláři