Suplování:   Pátek 22.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 21.3.2019 (13:55)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.B

   

Tan

             

9.A

     

Tan

           

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

2. hod Tandem

2.C

2.hod

M

 

(10)

supluje

Kovaříková Petra

(ŠmVe)

4.C

1.hod

Cj

 

(K134)

supluje

Laníková Hana

(SaRo)

 

2.hod

M

 

(K134)

supluje

Laníková Hana

(SaRo)

 

3.hod

Cj

 

(K134)

supluje

Laníková Hana

(SaRo)

5.A

1.hod

Info

 

(K219)

výměna <<

Špičák Václav

z 18.3. (Po) 6.hod

 

1.hod

Cj

   

výměna >>

 

na 18.3. (Po) 6.hod

 

2.hod

Hv

 

(K201)

přesun <<

Honzíková Irena

z 6.hod

 

2.hod

M

   

přesun >>

 

na 19.3. (Út) 5.hod

 

3.hod

Vv

 

(K203)

výměna <<

Vondrušová Alena

z 18.3. (Po) 3.hod

 

3.hod

Vla

   

výměna >>

 

na 18.3. (Po) 3.hod

 

4.hod

Vv

 

(K203)

výměna <<

Vondrušová Alena

z 18.3. (Po) 4.hod

 

4.hod

Cj

   

výměna >>

 

na 18.3. (Po) 4.hod

 

5.hod

Aj1

AjA

(K111)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(StIr)

 

6.hod

Hv

   

přesun >>

 

na 2.hod

5.B

2.hod

Info

 

(K219)

výměna <<

Špičák Václav

z 19.3. (Út) 6.hod

 

2.hod

M

   

výměna >>

 

na 19.3. (Út) 6.hod

 

5.hod

Aj1

AjA

(K111)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(StIr)

5.C

5.hod

Aj1

AjA

(K111)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(StIr)

7.A

6.hod

Info

   

přesun >>

 

na 21.3. (Čt) 5.hod

9.A

3. hod Tandem

 

 

Suplování:   Pondělí 25.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.3.2019 (13:55)

Změny v rozvrzích tříd:

4.C

2.hod

M

 

(K134)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

 

3.hod

Pří

 

(K134)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

 

4.hod

Cj

 

(K134)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

 

5.hod

Vv

 

(K134)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

 

6.hod

Vv

 

(K134)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

5.A

1.hod

M

 

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

 

2.hod

Aj1

AjA

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

 

5.hod

Cj

 

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

5.B

2.hod

Aj1

AjA

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

5.C

2.hod

Aj1

AjA

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

6.C

1.hod

Info

 

(P223)

přesun <<

Špičák Václav

z 26.3. (Út) 9.hod

 

1.hod

Cj

ČjA

 

odpadá

 

(KaMa)

 

6.hod

Cj

ČjB

 

odpadá

 

(KaMa)

7.C

5.hod

Pp

 

(P308)

výměna <<

Jandová Jana

z 27.3. (St) 2.hod

 

5.hod

Cj

   

výměna >>

 

na 27.3. (St) 2.hod

8.C

2.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Vondrušová Alena

z 9.hod

 

2.hod

Cj

   

odpadá

 

(KaMa)

 

8.hod

Vtv

   

přesun >>

 

na 29.3. (Pá) 5.hod

 

9.hod

Vtv

   

přesun >>

 

na 2.hod

9.A

8.hod

VO

   

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 3.hod

 

 

Suplování:   Úterý 26.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.3.2019 (13:55)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.C

   

Tan

             

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

2.hod

Hv

 

(16)

supluje

Bočková Radka

(HoIr)

4.A

2.hod

M

 

(K220)

supluje

Nováková Naďa

(KoPe)

4.B

6.hod

ČaSp

 

(K110)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

4.C

3.hod

Vla

 

(K134)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

 

4.hod

M

 

(K134)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

 

5.hod

Cj

 

(K134)

supluje

Sazama Jan

(SaRo)

5.A

1.hod

Cj

 

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

 

2.hod

Pří

 

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

 

3.hod

M

 

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

 

4.hod

ČaSp

 

(K203)

supluje

Laníková Hana

(StIr)

5.C

2. hod Tandem

6.C

9.hod

Info

   

přesun >>

 

na 25.3. (Po) 1.hod

9.A

3.hod

VO

 

(P318)

přesun <<

Popelíková Zdeňka

z 25.3. (Po) 8.hod

 

3.hod

Cj

   

odpadá

 

(DrVě)

9.B

2.hod

Cj

 

(P318)

supluje

Andrlová Hana

(DrVě)

 

Zpracováno v systému Bakaláři