Suplování:   Čtvrtek 8.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 8.11.2018 (7:02)

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

2.hod

Nj2

NjZD

(K218)

spojí

Böhmová Pavla

(SeJa)

4.B

1.hod

M

 

(K110)

supluje

Hlavatá Eva

(SeJa)

 

2.hod

Nj2

NjZD

(K218)

spojí

Böhmová Pavla

(SeJa)

 

5.hod

Cj

 

(K110)

supluje

Röbsteck Miloslav

(SeJa)

4.C

1.hod

M

 

(K134)

navíc

Brantlová Ludmila

 
 

1.hod

M

MA

 

odpadá

 

(SaRo)

 

2.hod

Nj2

NjZD

(K218)

spojí

Böhmová Pavla

(SeJa)

 

3.hod

Cj

 

(K134)

supluje

Brantlová Ludmila

(SaRo)

 

4.hod

ČaSp

 

(K134)

supluje

Brantlová Ludmila

(SaRo)

 

5.hod

Vla

 

(K134)

supluje

Brantlová Ludmila

(SaRo)

 

6.hod

M

MB

 

odpadá

 

(SaRo)

5.A

3.hod

Nj2

NjZB

(K110)

supluje

Popelíková Zdeňka

(SeJa)

5.B

3.hod

Nj2

NjZB

(K110)

supluje

Popelíková Zdeňka

(SeJa)

5.C

3.hod

Nj2

NjZB

(K110)

supluje

Popelíková Zdeňka

(SeJa)

7.C

6.hod

VO

   

přesun >>

 

na 2.11. 1.hod

9.A

8.hod

KvNj

KvNj

 

odpadá

 

(LuVě)

 

9.hod

KvNj

KvNj

 

odpadá

 

(LuVě)

9.B

8.hod

KvNj

KvNj

 

odpadá

 

(LuVě)

 

9.hod

KvNj

KvNj

 

odpadá

 

(LuVě)

9.C

8.hod

KvNj

KvNj

 

odpadá

 

(LuVě)

 

9.hod

KvNj

KvNj

 

odpadá

 

(LuVě)

 

 

Suplování:   Pátek 9.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 8.11.2018 (7:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.A

       

PV

PV

PV

PV

   

4.B

       

PV

PV

PV

PV

   

9.C

       

VA

VA

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

Cj

 

(32)

supluje

Smolíková Iveta

(BeHa)

 

2.hod

Pr

 

(32)

supluje

Časta Vlastimil

(BeHa)

 

4.hod

Cj

 

(32)

supluje

Řezáčová Jana

(BeHa)

3.A

3.hod

Aj1

AjA

(35)

spojí

Koláčková Marta

(RoMi)

 

4.- 7. hod Plavecký výcvik

3.C

1.hod

Cj

 

(13)

supluje

Kameníková Kristýna

(HlSi)

 

2.hod

Cj

 

(13)

supluje

Andrlová Hana

(HlSi)

 

3.hod

M

 

(13)

supluje

Hlavatá Eva

(HlSi)

 

4.hod

Aj1

AjA

(12)

spojí

Bočková Radka

(HlSi)

 

5.hod

Cj

 

(13)

supluje

Kováříková Hana

(HlSi)

4.A

4.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

4.B

1.hod

Cj

 

(K110)

supluje

Popelíková Zdeňka

(SeJa)

 

2.hod

M

 

(K110)

supluje

Kovaříková Petra

(SeJa)

 

3.hod

Vla

 

(K110)

supluje

Böhmová Pavla

(SeJa)

 

4.- 7. hod Plavecký výcvik

4.C

1.hod

Cj

 

(K134)

supluje

Brantlová Ludmila

(SaRo)

 

2.hod

M

 

(K134)

supluje

Brantlová Ludmila

(SaRo)

 

3.hod

Cj

 

(K134)

supluje

Brantlová Ludmila

(SaRo)

 

4.hod

Aj1

AjC

(K220)

spojí

Kovaříková Petra

(RoMi)

5.A

5.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

5.B

5.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

5.C

5.hod

Aj1

AjB

(K203)

spojí

Stahlová Irena

(RoMi)

7.B

1.hod

Pp

 

(P308)

výměna <<

Jandová Jana

z 6.11. (Út) 1.hod

 

1.hod

Z

   

výměna >>

 

na 6.11. (Út) 1.hod

7.C

6.hod

Aj1

AjA

 

odpadá

 

(RoMi)

8.C

5.hod

Vtv

 

(P321)

přesun <<

Vondrušová Alena

z 5.11. (Po) 8.hod

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(HuSt)

9.C

4., 5. hod Vzdělávací akce

 

Zpracováno v systému Bakaláři