Základní škola Plánická Klatovy

Aktuality školy Plánická

Plánická má talentautor Martin Zavadil 8.B, publikováno 16.01.2016 v 08:22

Plánická má talent

Dne 10. 12. 2015 se na základní škole v Plánické ulici v Klatovech uskutečnila talentová soutěž s názvem „Základní škola Plánická má talent“. Soutěž proběhla odpoledne v hudebním sále. Celou soutěží nás provázeli moderátoři, technici, pomocníci, diváci, soutěžící a porota. Naší akce se zúčastnilo celkem 8 jednotlivců a 3 dvojice. Porotu tvořili žáci různých ročníků v čele s paní učitelkou hudební výchovy Růženou Krůsovou. Porotci vybrali 3 nejlepší účastníky, ale absolutního vítěze zvolili diváci. Ještě před vyhlášením vítězů poděkoval předseda školního parlamentu Aleš Matějka paní učitelce Věře Luňáčkové, která školní parlament vede, za zorganizování této akce, pomoc a také ochotu.

A jak to všechno dopadlo? 1. místo a absolutní vítězství získala Adéla Faitová s tanečním vystoupením In Flames. 2. místo vybojoval Martin Svoboda, který hrál na bicí písničku od Green  Day Bouvelard of Broken Dreams a bronzovou medaili diváci udělili dvojici tanečnic Simoně Ježkové a Sáře Tomaierové, které předvedly divákům krásné taneční číslo.
Na závěr členové parlamentu všem poděkovali za pomoc, účast a hodnocení. A protože se podle jejich názoru akce velmi povedla, rozhodl se školní parlament soutěž zopakovat i příští školní rok.

Fotografie z akce najdete ve školní fotogalerii.