Základní škola Plánická Klatovy

Třídy a učitelé

Třída Třídní učitel Vyučuje Kde nás najdete
1.A Mgr. Eva Hlavatá 1. stupeň budova 208
1.B Jana Řezáčová 1. stupeň budova 208
1.C Mgr. Simona Hlomová 1. stupeň budova 208
2.A Mgr. Petra Kovaříková 1. stupeň budova 208
2.B Mgr. Jaroslava Sejpková 1. stupeň budova 208
2.C Mgr. Romana Sazamová 1. stupeň budova 208
3.A Mgr. Irena Stahlová 1. stupeň budova 208
3.B Mgr. Irena Honzíková 1. stupeň budova 208
3.C Mgr. Hana Kováříková 1. stupeň budova 208
4.A Mgr. Iveta Smolíková 1. stupeň budova 133
4.B Mgr. Radka Bočková 1. stupeň budova 133
4.C Mgr. Hana Benešová 1. stupeň budova 133
5.A Mgr. Ludmila Brantlová 1. stupeň budova 133
5.B Mgr. Jana Vyskočilová 1. stupeň budova 133
5.C Mgr. Radmila Šťastná 1. stupeň budova 133
6.A Ing.  Veronika Kollrossová F, ČaSp hlavní budova, kabinet F, mezipatro
6.B Mgr. Jaroslava Kubernátová Aj, VkO hlavní budova, kabinet Aj, přízemí
6.C Mgr. Marta Koláčková Aj, VkO hlavní budova, kabinet Aj, přízemí
7.A Mgr. Pavla Böhmová Nj, D, Nk hlavní budova, sborovna, přízemí
7.B Mgr. Monika Kupková M, ČaSp hlavní budova, kabinet Čj, 1. patro
7.C Mgr. Marcela Havlíčková Čj, Aj hlavní budova, kabinet Aj, přízemí
8.A Mgr. Stanislava Hubená M, Ch hlavní budova, kabinet Př, mezipatro
8.B Mgr. Věra Luňáčková Nj, D, ČaSp, VkO hlavní budova, 2. patro, kabinet D
8.C Mgr. Jana Jandová Př, Z, VkO hlavní budova, kabinet Př, mezipatro
9.A Mgr. Hana Andrlová Čj, Hv, VtH hlavní budova, kabinet Čj 1. patro
9.B Mgr. Otakar Vylít Z, Tv, SH hlavní budova, kabinet Z, 1. patro
9.C Věra Drahorádová Čj, VtV hlavní budova, kabinet VV 2. patro

 

Netřídní učitelé Vyučuje Kde nás najdete
Mgr. Eva Brůhová Nj, VV, Z, ŠZP hlavní budova, sborovna, přízemí
Mgr. Vlastimil Časta zástupce ředitele, Tv, Př hlavní budova, ředitelna
Mgr. Zuzana Flaksová M, Inf, ŠZP hlavní budova, kabinet M, přízemí
Mgr. Karel Denk ředitel školy, Inf hlavní budova, ředitelna
Mgr. Danuše Hrubá VZ, VV hlavní budova, sborovna, přízemí
Mgr. Kristýna Kameníková TV, SH, VZ, VkO, asistentka budova 208
Mgr. Jana Kantorová Nj, Z hlavní budova, kabinet D, 2. patro
Růžena Krůsová Rj, VkO, Vth, ČaSp hlavní budova, sborovna přízemí
Mgr. Anna Kuthanová Čj hlavní budova, kabinet D, 2. patro
Mgr. Hana Laníková Aj, asistentka budova 133
Veronika Míková asistentka budova 208
Mgr. Yvona Nováková zástupce ředitele, D, Nj hlavní budova, ředitelna
Mgr. Hana Pšajdlová Z, Tv hlavní budova, kabinet Z, 1. patro
Mgr. Miloslav Röbsteck Aj hlavní budova, kabinet Aj, přízemí
Mgr. Jaroslava Šauerová M hlavní budova, kabinet Z, 1. patro
Mgr. Václav Šelmát Př, Tv, SH hlavní budova, kancelář, přízemí
Ing. Václav Špičák Inf, ČaSp, ŠZP, asistent budova 133
Mgr. Zdeňka Popelíková Čj, VtV, ČaSp, asistentka budova 133
Mgr. Zdeňka Tommasino Aj, Nj, ČaSp hlavní budova, kabinet Aj, přízemí
Mgr. Zdeněk Zahradník ČaSp, Mech dochází


Vychovatelky školní družiny Oddělení 2016/17
Kde nás najdete 
Václava Brožíková - vedoucí vychovatelka  2. oddělení (2.C, 3.A, 4.A) budova 208
Jana Řeřichová  3. oddělení (1.C, 4.C) budova 208 
Jitka Šnourová  4. oddělení (1.B, 2.B) budova 208
Zuzana Topinková 1. oddělení (1.A, 3.B) budova 208
Mgr. Hana Laníková 6. oddělení (3.A, 3.B, 4.B) budova 208
Veronika Míková 5. oddělení (2.A, 3.C) budova 208