Základní škola Plánická Klatovy

Sportovní

 

Atletický čtyřboj

OKRESNÍ KOLO   září 2017  
  Starší žákyně 1. místo H. Husníková, H. Drozdová, L. Brejchová, S. Ježková, E. Fleisigová
  Starší žáci 2. místo K. Bína, O. Přibyl, M. Vizinger, S. Weber, P. Hájek

 

Přespolní běh

ŠKOLNÍ KOLO   září 2017  
  Nejmladší žactvo 1. místo D. Prášil 5.A, L. Chaloupková 5.B
    2. místo J. Kolář 5.A, B. Rendlová 5.A
    3. místo M. Stegner 4.A, L. Mudrová 5.B
  Mladší žactvo 1. místo F. Aichinger 6.B, M. Štampachová 6.B
    2. místo J. Šindelář 6.C, P. Marková 7.C
    3. místo L. Dobrovolný 6.A, K. Babková 7.B
  Starší žactvo 1. místo L. Marek 9.C, B. Kořínková 8.C
    2. místo S. Weber 9.C, H. Papayová 9.A
    3. místo K. Bína 9.A, E. Fleisigová 8.B

 

 

Školní rok 2016/17

Mc Donalds Cup

OKRSEK   květen 2017
  1. - 3. třídy 2. místo
  4. - 5. třídy 1. místo
OKRES   květen 2017
  1. - 3. třídy 7. místo
  4. - 5. třídy 1. místo
KRAJ   květen 2017
  4. - 5. třídy 3. místo

 

 

Pohár rozhlasu

OKRESNÍ FINÁLE   květen 2017
  mladší žákyně 4. místo
  mladší žáci 5. místo
  starší žákyně 1. místo
  starší žáci 1. místo
KRAJSKÉ FINÁLE   květen 2017
  starší žáci 2. místo
  starší žákyně 2. místo

 

Štafetový pohár

OKRESNÍ KOLO   duben 2017  
  štafeta 8x100 m žáci 3. ročníku 4. místo
  štafeta 8x100 m žáci 4. a 5. ročníku 2. místo
  štafeta 8x200 m žáci 3. - 5. ročníku  
  CELKOVĚ   2. místo
KRAJSKÉ FINÁLE   květen 2017  
  štafeta 8x100 m 3. ročník 12. místo
  štafeta 8x100 m 4. - 5. ročník 3. místo
  štafeta 8x200 m 3. - 5. ročník 3. místo
  CELKOVĚ   3. místo

 

Finále basketbalu - březen, duben 2017

OKRES Dívky kategorie III 1. místo
  Dívky kategorie IV 5. místo
  Hoši kategorie IV 5. místo
KRAJ Dívky kategorie III 5. místo

 

Přebor školy ve šplhu - 1. stupeň - březen 2017

2. - 3. třída 1. místo Hozmanová Kristýna (3. A) 4,2
    Vondráček Lukáš (2. C) 4,3
  2. místo Kozáková Kateřina (3. C) 4,2
    Novosád Matěj (3. B) 4,7
  3. místo Hošková Denisa (3. C) 5,1
    Nushart Tomáš (3. A) 5,1
4. - 5. třída 1. místo Štampachová Magda (5. B) 3,7
    Jiřina Lukáš (4. A) 2,3
  2. místo Kotábová Hana (4. A) 3,7
    Mitáč Pavel (4. B) 3,4
  3. místo Mudrová Laura (4. B) 4,0
    Zounar Tobias (4. C) 4,4

 

Krajské finále v šachu - březen 2017

4. místo J. Bukvaj (1.B), M. Bukvaj (1.B), J. Velkoborský (2.B), T. Velkoborský (2.B),
M. Stegner (3.A)

 

Školní gymnastické závody - únor 2017

4. - 5. třídy 1. místo Tereza Kořínková
6. - 7. třídy 1. místo Cindy Vejvodová 7.A
  2. místo Erika Meszárošová 7.A
  3. místo Lenka Kurcová 7.B
8. - 9. třídy 1. místo Nikola Synáková 9.B
  2. místo Jana Zíková 9.B
  3. místo Jenifer Hucová 9.A

 

Přebor školy ve šplhu - únor 2017

mladší žactvo 1. místo K. Bezpalcová 7.A, M. Vizinger 6.C
  2. místo K. Forejtová 6.C, J. Jano 6.C
  3. místo C. Vejvodová 7.A, Z. Krotil 6.B
starší žactvo 1. místo S. Šimková 8.C, M. Zavadil 9.B
  2. místo J. Zíková 9.B, V. Pitule 9.B
  3. místo H. Drozdová 8.C, D. Homolka 9.B

 

Stolní tenis

ŠKOLNÍ KOLO   leden 2017  
OKRESNÍ KOLO   únor 2017  
  mladší žáci 4. místo Patrik Ferus 6.A
    osmifinále Adam Vlček 6.A
  mladší žákyně 3. místo Andrea Marková 7.C
  starší žáci 1. místo Sebastian Weber 8.C
    4. místo Lukáš Marek 8.C
    osmifinále Tomáš Partyngl 9.A
  starší žákyně 4. místo Nicole Jahnová 9.A
    osmifinále Klára Bradová 9.A

 

Přebor škol v šachu

OKRESNÍ KOLO   leden 2017
  2. místo J. Velkoborský, T. Velkoborský, J. Bukvaj, M. Bukvaj, M. Stegner

 

Turnaj smíšených týmů v basketbalu - leden 2017

1. místo 1. - 3. třídy
4. místo 4. - 5. třídy

 

Vánoční laťka - prosinec 2016

Mladší žactvo 1. místo Fleisigová 7.B Vizinger 6.C
  2. místo Strašková 7.A Hoffmann 7.A
  3. místo Jagerčíková 6.B Mastný 6.B
       
Starší žactvo 1. místo Němcová 9.C Schwarz 9.B
  2. místo Hucová 9.A Homolka 9.B
  3. místo Šimková 8.C Karlík 9.C

 

Florbal - listopad 2016

Školní kolo dívky 6. - 7. ročník 1. místo 7.A
    2. místo 6.B
    3. místo 7.B
  dívky 8. - 9. ročník 1. místo 8.B
    2. místo 9.B
    3. místo 8.C
  chlapci 6. - 7. ročník 1. místo 6.B
    2. místo 7.A
    3. místo 6.A
  chlapci 8. - 9. ročník 1. místo 8.B
    2. místo 9.A
    3. místo 9.B
Okrsek družstvo starších žáků postup do okresního kola  
Okresní kolo družstvo starších žáků 1. místo  
  družstvo mladších žákyň 3. místo  
  družstvo mladších žáků 3. místo  
Krajské kolo družstvo starších žáků 1. místo  

V krajském kole reprezentovali: Janda, Hejduk, Bilíček, Kuchárik, Šantora, Malát, Weber, Hrubý, Marek, Partyngl, Hruška, Přibyl.

 

Atletický čtyřboj - říjen 2016

Okresní kolo Starší žákyně 1. místo Brejchová, Husníková, Drozdová, Jahnová, Zíková
  Starší žáci 1. místo Lagron, Kuchárik, Kopidlanský, Weber, Přibyl
       
Krajské finále Starší žákyně 2. místo složení jako v okresním kole
  Starší žáci 2. místo Lagron, Kopidlanský, Homolka, Weber, Přibyl

 

Přespolní běh - září 2016

Školní kolo Nejmladší žactvo 1. místo David Prášil 4.A, Lucie Chaloupková 4.B
    2. místo Jan Lacko 5.A, Barbora Rendlová 4.A
    3. místo Filip Aichinger 5.B, Sylva Sušková 5.C
       
  Mladší žactvo 1. místo Václav Kolář 7.B, Emma Fürbacherová 6.C
    2. místo Dominik Kubík 7.C, Bára Kořínková 7.C
    3. místo Michal Hoffmann 7.A, Lenka Kurcová 7.B
       
  Starší žactvo 1. místo David Homolka 9.B, Jana Zíková 9.B
    2. místo Lukáš Marek 8.C, Helena Drozdová 8.C
    3. místo Kryštof Bína 8.A, Daniela Lorencová 8.A
       
Okresní kolo Mladší žákyně 3. místo  
  Starší žákyně 3. místo  
  Jednotlivci 1. místo Václav Kolář
    3. místo Jana Zíková

 

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

Pohár rozhlasu (květen 2016)

Okresní finále 1. místo mladší žáci Schwarz, Kuchárik, Janda, Zavadil, Luňáček, Kopidlanský, Čížek, Kováč, Marek, Weber, Přibyl, Kolář
  1. místo starší žáci Svoboda, Husník, Kiklhorn, Vylít, Maňas, Homolka, Křesťan, Mach
  1. místo starší žákyně Mikynová, Drozdová, Červenková, Kovaříková, Kalčíková, Maryšková, Matějková, Jahnová, Zástěrová, Synáková
  3. místo mladší žákyně Brejchová, Husníková, Kořínková, Drozdová, Hanigerová, Strašková, Lorencová, Šteflová, Oyundari, Fleisigová
 Krajské finále 1. místo žákyně  
  1. místo mladší žáci  
  3. místo žáci  

 

Štafetový pohár (květen 2016)

Okresní kolo 1. místo 8x100 m 4. - 5. třída
  1. místo 8x200 m 2. - 5. třída - štafeta A
  2. místo 8x100 m 2. - 3. třída
  celkově 2. místo  
Krajské kolo 3. místo kategorie 1. - 5. třída

 

Sportovní gymnastika (březen 2016)

2. místo družstva, žactvo 8. - 9. tříd Viták, Kahánek, Kováč, Lacko

 

Florbal (prosinec 2015)

Školní kolo 1. místo
8.B chlapci  9.A dívky
  2. m 9.B chlapci  9.C dívky
  3. m 8.A chlapci  8.A dívky
Okrsek 1. m starší žákyně stejné složení jako v okresním kole, bez D. Guziové
  3. m mladší žákyně Lorencová, Brejchová, Šteflová, Šimková, Svobodová, Kalábová, Marková
Okresní kolo 1. m starší žáci Mužík, Maňas, Barborka, Svoboda, Šantora, Bilíček, Partyngl, Janda, Kuchárik, Hejduk, Malát
  2. m mladší žáci Marek, Kopidlanský, Hrubý, Hruška, Šulda, Weber, Přibyl, Doubek, Kolář, Pavlík, Hájek
  3. m starší žákyně Rubášová, Zástěrová, Hoffmannová, Mikynová, Podaná, Maryšková, Schöppelová P., Jahnová, Zíková, Vernerová, Tomková, Guziová
Krajské kolo 2. m starší žáci Mužík, Maňas, Barborka, Svoboda, Janda, Hejduk, Bilíček, Šantora, Malát

 

Plavání - okres (listopad 2015)

1. místo Novosádová Julie 50 m volný způsob + 50 m znak  
  Drozdová Helena 50 m prsa  
  Doupovec Dominik volný způsob  
  Hošek Adam volný způsob  
  štafeta: Vejvodová, Bezpalcová, Novosádová, Drozdová H.    
2. místo Bezpalcová Karolína 50 m prsa + 50 m znak  
  Kadlecová Lucie 50 m znak  
3. místo Kadlecová Lucie 50 m volný způsob  
  Nushartová Andrea volný způsob  
  Kilb Martin volný způsob  
  štafeta: Šantora, Rýdlo, Drozdová T., Kadlecová    
4. místo Drozdová Helena 50 m volný způsob  
  Drozdová Tereza 50 m prsa  
6. místo Drozdová Tereza 50 m volný způsob  

 

Atletický čtyřboj - okresní kolo (září 2015)

1. místo starší žákyně Mikynová, Zástěrová, Maryšková, Schöppelová P., Kovaříková  
2. místo starší hoši Schwarz, Vylít, Maňas, Homolka, Svoboda  


Přespolní běh - krajské kolo (říjen 2015)

2. místo kategorie IV dívky Mikynová, Drozdová, Maryšková, Červenková, Kovaříková, Zíková  
4. místo kategorie IV chlapci Maňas, Svoboda, Homolka, Zima  

Přespolní běh - okresní kolo (září 2015)

Jednotlivci Nejmladší žákyně 1. místo Fürbacherová Emma 5.A
  Starší žáci 2. místo Maňas Vít 9.B
  Starší žákyně 3. místo Mikynová Karolína 9.A
       
Družstva Starší žákyně 1. místo Mikynová, Maryšková, Červenková, Drozdová, Zíková
  Starší žáci 1. místo  Maňas, Svoboda, Homolka, Janda, Partyngl
  Mladší žákyně 2. místo  Drozdová, Matějková, Kořínková, Lorencová, Husníková

 

Přespolní běh - školní kolo (září 2015)

Nejmladší žactvo 1. místo Aichinger Filip 4.B Fürbacherová Emma 5.A
  2. místo Kováč Tadeáš 5.A Štampachová Magda 4.B
  3. místo Vylít Matěj 4.A Kovaříková Sofie 5.B
       
Mladší žactvo 1. místo Kolář Václav 6.B Drozdová Helena 7.C
  2. místo Kodýdek Jiří 6.D Matějková Nikola 7.A
  3. místo Kubík Dominik 6.C Lorencová Daniela 7.A
       
Starší žactvo 1. místo Svoboda Martin 9.A Mikynová Karolína 9.A
  2. místo Maňas Vít 9.B Maryšková Michaela 9.B
  3. místo Homolka David 8.B Červenková Markéta 9.C

 

ŠKOLNÍ ROK 2014/15

Atletický čtyřboj - krajské finále (květen 2015)

2. místo družstvo starších žákyň: L. Tůmová, S. Kovaříková, M. Maryšková, T. Vizingerová, N. Veselá

Basketbal - republika (květen 2015)

3. místo družstvo starších žákyň: L. Tůmová, M. Maryšková, T. Vizingerová, N. Veselá, B. Holubová, T. Křiváčková, K. Zástěrová, A. Rubášová

Stolní tenis - okresní kolo (duben 2015)

Mladší žákyně 4. místo S. Bradová 7.A  
  5. - 8. místo N. Jahnová 7.A  
Mladší žáci 3. místo P. Hrubý 6.B  
Starší žákyně 2. místo A. Rubášová 8.C  
  3. místo K. Zástěrová 8.C  
  5. místo N. Veselá 9.A  
Starší žáci 3. místo K. Belfín 8.B  
  5. - 8. místo B. Shklyarskyy 9.B  

 

Florbal - krajské kolo (prosinec 2014)

4. místo mladší žáci

Bilíček, Partyngl, Hejduk, Bejvl, Jelínek, Šantora, Malát, Kuchárik, Marek,
Kopidlanský, Janda, Hrubý

 

Plavání - okresní přebor (listopad 2014)

1. místo Helena Drozdová prsa a volný způsob
  Karolína Bezpalcová volný způsob
2. místo štafeta prvního stupně  
3. místo Julie Novosádová prsa
4. místo Lucie Kadlecová volný způsob


Florbal - okresní kolo (listopad 2014)

1. místo starší žáci Doubek, Šobek, Shklyarsky, Pflanzer, Karas, Mužík, Maňas, Ulrich, Barborka,
Svoboda
1. místo mladší žáci

Bilíček, Partyngl, Hejduk, Bejvl, Jelínek, Šantora, Malát, Kuchárik, Marek,
Kopidlanský, Janda, Hrubý

3. místo starší dívky

N. Hoffmannová, K. Mikynová, J. Vernerová, M. Maryšková, K. Zástěrová,
A. Rubášová,P. Králová, K. Olšavská, K. Panušová, L. Tůmová

 

Florbal - školní kolo dívky (listopad, prosinec 2014)

8. - 9. třídy 1. místo 8.A
  2. místo 8.C
  3. místo 9.A
  4. místo 9.B
  5. místo 8.B
     
7. třídy 1. místo 7.C
  2. místo 7.B
  3. místo 7.A
     
6. třídy 1. místo 6.B
  2. místo 6.C
  3. místo 6.A

 


Florbal - školní kolo chlapci (listopad 2014)

V pondělí 10.listopadu 2014 odpoledne se v tělocvičně na  Vodojemu se konala  utkání letošního přeboru školy. V kategorii starších  žáků  se hrálo systémem každý s každým, protože družstva 9 tříd jsou jen dvě. Chlapcům z 8.C pomohla děvčata, a tak se mohla třída také zúčastnit . Favorité byli celkem jasní. V ostatních utkáních diváci mohli vidět zajímavá utkání, kdy o vítězích často rozhodovaly individuální chyby, nebo štěstí.  Z turnaje vyšli vítězně chlapci 9 .B, kteří ani jednou neprohráli, dokonce nedostali ani gól.

1. místo 9.B 12 bodů
2. místo 8.B 9 bodů
3. místo 8.A 4 body
4. místo 9.A 3 body
5. místo 8.C 1 bod

 

Atletický čtyřboj - okresní kolo (říjen 2014)

Dívky 1. místo Tůmová, Maryšková, Kovaříková, Vizingerová, Hebká
Chlapci 3. místo Vanka, Ulrich, Shklyarsky, Svoboda, Husník

 

Přespolní běh - krajské kolo (říjen 2014)

Družstva 3. místo mladší žáci Malát, Homolka, Marek, Schwarz, Zima
  3. místo starší žákyně Tůmová, Kubátová, Mikynová,
Maryšková, Drozdová, Králová
Jednotlivci 1. místo Sebastian Malát 7.C  
       


Přespolní běh - okresní kolo (září 2014)

Družstva 1. místo mladší žáci postupují do krajského finále
  1. místo starší žákyně postupují do krajského finále
  2. místo mladší žákyně  
Jednotlivci 1. místo Sebastian Malát 7.C  
  1. místo Lucie Tůmová 9.B  

Starší žáci nemohli být do soutěže družstev započítáni - po zranění Luboše dobíhali pouze ve třech.

 

Přespolní běh - školní kolo (září 2014)

Nejmladší žactvo 1. místo Václav Kolář 5.B 2:45,5
  2. místo Petr Bradáč 5.A 2:51,7
  3. místo Martin Vizinger 5.A 2:52,3
         
  1. místo Barbora Kořínková 5.C 3:00,9
  2. místo Sára Tomaierová 5.B 3:04,6
  3. místo Simona Kohoutová 5.B 3:21,2
         
Mladší žactvo 1. místo Sebastian Malát 7.C 4:16,6
  2. místo Lukáš Marek 6.C 4:18,1
  3. místo David Homolka 7.B 4:18,4
         
  1. místo Helena Drozdová 6.C 4:59,1
  2. místo Aneta Janečková 7.C 4:59,4
  3. místo Jana Zíková 7.B 4:59,8
         
Starší žactvo 1. místo Luboš Vanka 9.B 5:10,9
  2. místo Martin Svoboda 8.A 5:11,2
  3. místo Bohdan Shklyarsky 9.B 5:13,6
         
  1. místo Lucie Tůmová 9.B 4:40,2
  2. místo Julie Kubátová 9.A 4:43,6
  3. místo Michaela Maryšková 8.B 4:44,9


 

ŚKOLNÍ ROK 2013/14

Pohár rozhlasu - okresní kolo (květen 2014)

1. místo
- mladší žáci ve složení Babics, Svoboda, Husník, Vylít,. Malát, Kuchárik, Schwarz, Homolka, Maňas.
4. místo - mladší žákyně ve složení Vítovcová, Lebišová, Neckářová, Synáková, Mikynová, Drozdová, Hoffmannová, Hránková, Janečková, Podaná, Maryšková, Zástěrová.
3. místo - starší žákyně ve složení Šperlová, Křenová, Vizingerová, Kubátová, Tůmová, Brejchová, Levá, Flídrová, Veselá, Řezníková, Šizlingová.
2. místo starší žáci ve složení Matějka, Mondek, Skřivánek, Hrach, Mašek, Čada, Thurnvald, Kalivoda, Prosner.

Gymnastika - okresní kolo (březen 2014)

1. místo - hoši ve složení Vanka, Thurnvald, Pojar, Matějka.
Jednotlivci - 2. místo Vanka.

Košíková mladší žactvo (březen 2014)

1. místo - dívky ve složení Holubová, Šillarová, Maryšková, Křiváčková, Zástěrová, Rubášová, Jahnová. Postupují do krajského kola.

3. místo - chlapci ve složení Babics, Kiklhorn, Husník, Svoboda, Kuchárik, Šantora, Cmunt, Vylít, Karlík.

Vánoční laťka (prosinec 2013)

MLADŠÍ ŽACTVO 1. místo Mikynová 7.A 130
  2. místo Hoffmannová 7.A 130
  3. místo Hránková 7.A 125
         
  1. místo Svoboda 7.A 140
  2. místo Vylít 7.C 130
  3. místo Husník 7.A 130
         
STARŠÍ ŽACTVO 1. místo Tůmová 8.B 145
  2. místo Flídrová 9.C 135
  3. místo Smolová 9.A 130
         
  1. místo Skřivánek 8.A 155
  2. místo Hrach 9.B 155
  3. místo Mastný 8.A 145


Plavání - okresní přebor (listopad 2013)

Žáci 2. stupně školy se pokusili vybojovat dobrá umístění i přesto, že byla letos naše účast oslabena nezájmem starších chlapců. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Výsledky:

Štěpán Procházka 9.C 1. místo 50 m volný způsob  
Lucie Kadlecová 7.A 2. místo 50 m znak  
Martin Zavadil 6.B 1. místo 50 m znak  
Jan Reitmayer 6.C 2. místo 50 m znak  
Smíšená štafeta starších žákyň a žáků   3. místo  

 

Florbal - školní kolo (listopad 2013)

DÍVKY    
7. ROČNÍK 1. místo 7.A
  2. místo 7.C
  3. místo 7.B
8. - 9. ročník 1. místo 9.C
  2. místo 8.B
  3. místo 8.A
  4. místo 9.A
     
CHLAPCI    
7. ROČNÍK 1. místo 6.A
  2. místo 7.B
  3. místo 6.B
  4. místo 7.A
8. - 9. ROČNÍK 1. místo 9.B
  2. místo 8.B
  3. místo 9.A
  4. místo 9.C


 Přespolní běh - okresní finále (září 2013) 

SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ        
1. STUPEŇ 2. místo Marek Lukáš 5. ročník  
2. STUPEŇ 1. místo Lucka Tůmová 8. ročník  
  3. místo Karolína Mikynová 7. ročník  
         
SOUTĚŽ DRUŽSTEV        
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 1. místo

Mikynová, Jahnová,Synáková,
Drozdová, Prokopová

   
STARŠÍ ŽÁCI 1. místo Vanka, Procházka, Thurnvald,
Čada, Viták
   
STARŠÍ ŽÁKYNĚ 2. místo Tůmová, Kubátová, Králová,
Vizingerová, Šperlová
   

 

Přespolní běh - školní kolo (září 2013)

Nejmladší žactvo 1. místo Konicarová E. 4.C
  2. místo Husníková H. 5.C
  3. místo Matějková N. 5.B
       
  1. místo Marek L. 5.C
  2. místo Bína K. 5.B
  3. místo Kolář V. 4.B
       
Starší žactvo 1. místo Tůmová L. 8.B
  2. místo Kubátová J. 8.A
  3. místo Králová P. 8.A
       
  1. místo Vanka L. 8.B
  2. místo Procházka Š. 9.C
  3. místo Thurnvald P. 9.B
       
Mladší žactvo 1. místo Mikynová K. 7.A
  2. místo Synáková N. 6.B
  3. místo Drozdová T. 7.A
       
  1. místo Kuchárik D. 6.B
  2. místo Bilíček M. 6.A
  3. místo Partyngl T. 6.A

 

ŠKOLNÍ ROK 2012/13

Atletický čtyřboj - krajské finále (květen 2013)

V kraji se našemu družstvu nepodařilo navázat na medailová umístění z minulých let a obsadilo zaslouženě 5. místo. Jeden primát jsme však přece jenom získali. Jirka Bešta suveréně ovládl většinu disciplín a stal se mimo soutěž vítězem mezi jednotlivci.

 

 Atletický čtyřboj okresní finále (květen 2013)

Tradiční květnovou soutěž ovládla v okresním kole tradičně obě družstva naší školy. Zatímco hoši kráčeli za vítězstvím bez zaváhání, dívky se na 1. místo vyšvihly až po fantastickém výkonu v závěrečné disciplíně, běhu na 800 m. Do krajského kola nás pojedou reprezentovat jen hoši. Dívky kvůli zdravotním a ostatním komplikacím přenechly svůj postup dalším družstvům v pořadí.

 

Košíková 8. a 9. třídy(duben, květen 2013)

Naši zástupci reprezentovali školu v okresním kole více než dobře. Hoši překvapivě celou soutěž vyhráli a vybojovali postup do krajského kola. Děvčata obsadila zaslouženě krásné 2. místo.  V krajském kole hoši po vyrovnaném boji obsadili nepopulární 4. místo.

 

AND 1 CUP (duben, Květen 2013)

Celostátní finále AND 1 cupu v košíkové 6. a 7. tříd

Naše děvčata reprezentovala v celostátním finále pořadatelské město. Sehrála několik vyrovnaných utkání a obsadila 6. místo.

Krajské finále AND 1 cupu v košíkové 6. a 7. tříd

V kraji po statečném boji skončila děvčata na pěkném třetím místě.

Okresní finále AND 1 cupu v košíkové 6. a 7. tříd

Soutěže se zůčastnila družtva hochů a dívek naší školy, Děvčata v okrese vyhrála a postoupila do krajského finále. Hoši obsadili 3. místo.

 

 Přebor školy ve šplhu 25. 2. 2013

     

 Mladší žáci

     

 Mastný Michal (7.A)

  6,5s 1. místo

 Starší žáci

     

 Hnojský Lukáš (8.C)

  3,2s, 3,5s 1. místo

 Bešta Jiří (9.B)

  3,2s, 3,7s 2. místo

 Mondek Daniel (8.C)

  3,7s 3. místo

 Mladší žákyně

     

 Lebišová Tereza (6.B)

  5,2s, 5,9s 1. místo

 Maryšková Míša (6.B)

  5,2s, 6,8s 2. místo

 Panošová Klára (7.A)

  5,9s 3. místo

 

     

 Zimní olympiáda 2013 (21. 2. 2013 Špičák)

     

 

     

 Na medailová umístění dosáhli dva zástupci ZŠ Klatovy, Plánická. Slalomář Jan Bijedič (7.A) obsadil 3. místo a snowbordistka Rereza Aichingerová (9.B) získala 2. místo. Ani ostatní reprezentanti školy v silné konkurenci nepropadli a vybojovali umístění v první desítce.

     

 

     

 Florbal - krajské finále (mladší žáci) 14. 12. 2012

     

 

     

 V silné konkurenci sedmi vítězů okresních kol vybojovali reprezentanti naší školy pěkné 2. místo

     

 Reprezentovalo nás družstvo ve složení: Bureš, Marek, Skýpala, Ulrich, Doubek, Shklyarsky, Vanka, Pflanzer, Karas, Mužík, Maňas

     

 

     

 Vánoční laťka 20. 12. 2012

     

 

     

 Hoši mladší

     

 Vanka Luboš 7.B

  1. místo 130 cm

 Guman Martin 6.A

  2. místo 125 cm

 Karas Richard 7.B

  3. místo 120 cm

 

     

 Dívky mladší

     

 Tůmová Lucie 7.B

  1. místo 130 cm

 Holubová Barbora 7.B

  2. místo 120 cm

 Brejchová Eva 7.B

  3. místo 120 cm

 

     

 Hoši starší

     

 Bešta Jiří 9.B

  1. místo 170 cm

 Skřivánek Daniel 7.C

  2. místo 155 cm

 Toman David 8.C

  3. místo 155 cm

 

     

 Dívky starší

     

 Jarošíková Andrea 9.A

  1. místo 145 cm

 Flídrová Lenka 8.C

  2. místo 135 cm

 Smolová Daniela 8.A

  3. místo 130 cm

 

     

 Okresní přebor škol v plavání 29. 11. 2012

     

 Přeboru se účastnila i třináctičlenná výprava žáků naší školy a kromě řady finálových umístění, vylovila z bazénu i několik cenných kovů.

     

 

     

 Dívky 1. - 3. tříd 25 m v. zp.

     

 Bezpalcová Karolína (3.A)

  1. místo  

 Novosadová Julie (3.C)

  3. místo  

 Dívky 4. a 5. tříd 25 m prsa

     

 Synáková Nikola (5.B)

  3. místo  

 Štafeta 4x25 m v. zp.

     

 Reitmayer (5.C), Zavadil, Synáková (oba 5. B), Prokopová (5.A)

  3. místo  

 Hoši 6. a 7. tříd 50 m znak

     

 Zíka Josef (7.A)

  3. místo  

 Hoši 8. a 9. tříd 50 m v. zp.

     

 Procházka Štěpán (8.C)

  2. místo  

 Hoši 8. a 9. tříd 50 m znak

     

 Procházka Štěpán (8.C)

  2. místo  

 Dívky 8. a 9. tříd 50 m znak

     

 Tomanová Nikita (9.A)

  3. místo  

 

     

 Školní turnaj ve stolním tenisu

     

 Hoši 8. a 9. třídy (16 účastníků)

     

 Jiří Bešta (9.B)

  1. místo  

 Filip Bláha (9.B)

  2. místo  

 Tomáš Dvořák (9.A)

  3. místo  

 Kryštof Pavlík (8.A)

  4. místo  

 

     

 Hoši 6. a 7. třída (21 účastníků)

     

 Radek Mužík (6.B)

  1. místo  

 Karel Belfín (6.B)

  2. místo  

 Jakub Skýpala (7.C)

  3. místo  

 Šindelář Jan (7.A)

  4. místo  

 

     

 Dívky 8. a 9. třídy (3 účastnice)

     

 Broukalová Petra (9.A)

  1. místo  

 Daňková Veronika (9.A)

  2. místo  

 Kupková Kateřina (8.C)

  3. místo  

 

     

 Dívky 6. a 7. třídy (8 účastnic)

     

 Zástěrová Karolina (6.C)

  1. místo  

 Holubová Barbora (7.B)

  2. místo  

 Šillarová Kristýna (6.B)

  3. místo  

 Rubášová Anna (6.C)

  4. místo  

 

     

 Florbal hoši - okresní finále 6. a 7. tříd  27. 11. 2012

     

  Sestava Skýpala, Ulrich, Bureš, Šobek, Marek, Shklyarskyy, Doubek, Vanka, Pflanzer, Karas, Mužík, Maňas přehrála všechny soupeře a přesvědčivě postoupila do krajského finále.

     1. místo

 

     

 Florbal hoši  - okresní finále 8. a 9. tříd 27. 11. 2012 

     

 Našim reprezentantům se nepodařilo zopakovat výkony z okrsku a na skore obsadili poslední finálové místo.

     4. místo

 

     

 Florbal - okresní finále pro 1. stupeň ZŠ  21. 11. 2012

     

 Ani tentokrát naši reprezentanti neokusili hořkost porážky, ve všech zápasech opět suveréně zvítězili            a zaslouženě celý turnaj přes konkurenci třinácti družstev z celého okresu vyhráli.

     1. místo

 Sestava: Hoffmann, Bejvl, Doubek, Mastný, Hrubý, Kuchárik, Partyngl, Jelínek, Malát, Kopidlanský, Hebký.

     

 

     

 Florbal - Pohár ČFbU pro 1. stupeň ZŠ okresní finále 2012

     

 Hoši suveréně vyhráli všechny zápasy a s celkovým skore 45 : 6 vybojovali postup do krajského finále.     

     1. místo
 Sestava: Hoffmann, Bejvl, Doubek, Mastný, Hrubý, Kuchárik, Partyngl, Jelínek, Malát.      
       
 Florbal dívky - okresní finále 2012      
 6. - 7. třída dívky      
 Družstvo ve složení: Holubová, Tůmová, Žabková, Ledererová (všechny 7.B), Panušová, Olšavská (obě 7.A), Králová, Spodniaková (obě 7.C), Rubášová, Zástěrová (obě 6.C)       3. místo
       
 8. - 9. třída dívky      
 Děvčata nepostoupila ze skupiny      9. místo
       
 Florbal - okrsková kola 2012      
 8. - 9. třída hoši - vyhráli skupinu a postupují do okresního finále      
       
 6. - 7. třída hoši - vyhráli skupinu a postupují do okresního finále      
       
Florbal - školní kola - listopad 2012      
 6. - 7. třída hoši bude odehráno 21. 11. 2012    1. místo 6.B
     2. místo 7.B
     3. místo 7.C
     4. místo 6.A
    5.-6. místo 6.C a 7.A
       
 6. - 7. třída dívky 19. 11. 2012    1. místo 7.B
     2. místo 7.A
     3. místo 6.B
     4. místo 6.A
     5. místo 6.C
       
 8. - 9. třída hoši   1. místo 9.A
    2. místo 9.B
    3. místo 8.B
       
 8. - 9. třída dívky   1. místo 9.B
    2. místo 9.A
    3. místo 8.A
 CocaCola - školský pohár 17. 10. 2012      
 1. kolo      
 ZŠ Klatovy, Plánická - ZŠ Klatovy Tolstého   4:2  poločas (3:1)
 branky: Pavlík 2, Volf, Skýpala, postup do dalšího kola      
       
Přespolní běh - okresní kolo - 19. 9. 2012      
Jednotlivci:    Družstva:  
Nejmladší žáci    Mladší žáci  3. místo
1. místo: Sebastian Malát    Mladší žákyně  2. místo
Mladší žáci    Starší žáci  6. místo
1. místo: Bohdan Shklyarsky      
2. místo: Luboš Vanka      
Mladší žákyně
     
1. místo: Lucie Tůmová      
       
Přespolní běh - školní kolo - 13. 9. 2012      
Nejmladší žáci      
1. místo Malát S.   1. místo Synáková N.
2. místo  Marek L.   2. místo Schöppelová P.
3. místo Schwarz D.   3. místo Denková P.
       
Mladší žáci      
1. místo Shklyarsky B.   1. místo Tůmová L.
2. místo Vanka Luboš   2. místo Maryšková M.
3. místo Mastný M.   3. místo Králová P.
       
Starší žáci      
1. místo Pavlík K.   1. místo Jurčáková D.
2. místo Volf T.   2. místo  
3. místo Procházka Š.   3. místo